Časté dotazy

Odeslal jsem omylem nesprávnou objednávku zboží. Jak mohu objednávku zrušit?
Objednávku lze zrušit v tentýž den, ve kterém byla daná objednávka odeslána. S požadavkem stornování objednávky kontaktujte e-shop MADdiamond s.r.o. na e-mailové adrese info@maddiamond.cz nebo telefonicky na čísle +420 775 568 561.

Objednal jsem si zboží, ale došlo mi poškozené.
V případě dodání otevřené zásilky nebo zásilky s poškozeným obalem je kupující oprávněn zásilku nepřevzít a reklamovat ji přímo u dopravce.

V případě objednání zboží přes techniky společnosti, je zboží zaručeně v pořádku. Před doručením je řádně vyzkoušené!
Nejedná-li se o poškození obalu, ale o poškození samotného zboží, lze na něj uplatnit reklamaci v adresách společnosti MADdiamond s.r.o. Podmínkou řádné reklamace je předložení dokladu o koupi reklamovaného zboží a zaslání poškozeného zboží zpět na adresu společnosti. Po přijetí oprávněné reklamace bude kupujícímu odesláno zboží nové, v případě, že nebude možné kupujícímu např. z důvodu vyprodání zásob možné zboží zaslat, bude mu vrácena celková částka za objednané zboží, které bylo předmětem reklamace. Reklamace se řídí platným reklamačním řádem.

Obdržel jsem jiné zboží, než které jsem si objednal.
V případě obdržení nesprávného zboží kontaktujte e-shop MADdiamond s.r.o. Pokud bude na základě překontrolování objednávky zjištěna chyba na straně prodávajícího (MADdiamond s.r.o.), bude kupujícímu odesláno správné zboží. Náklady spojené s vyřízením nesprávné objednávky hradí prodávající.

Bydlím momentálně v zahraničí, je možné zaslat objednané zboží do cizí země?
Objednané zboží lze zasílat nejen na území České republiky, ale i do zahraničí. Při dodání zboží do zahraničí je vždy vyžadována platba předem ( neplatí u Slovenské republiky). Cena poštovného v tomto případě závisí na cílové destinaci.

Objednal jsem si zboží, ale nebylo mi doručeno.
V případě nedoručení objednaného zboží kontaktujte e-shop MADdiamond s.r.o. (info@maddiamond.cz), kde Vám bude poskytnuta informace o průběhu Vaší objednávky.

Je možné zboží předem vyzkoušet?
Veškeré zboží nabízené na našich internetových stránkách lze zakoupit v e-shopu MADdiamond s.r.o.. Zboží si můžete předem vyzkoušet na naších showroomech.

Je možný prodej zboží na fakturu s platbou bankovním převodem?
Za zboží lze platit bankovním převodem. Zboží Vám bude zasláno PO ZAPLACENÍ.

Je nákup na našem serveru www.maddiamond.cz bezpečný?
Zákon dává spotřebiteli právo na vrácení zboží, zakoupeného prostřednictvím internetu, do 14 dnů bez udání důvodu, dalo by se říci, že nakupování přes eshop je bezpečnější a výhodnější oproti klasickému „kamennému obchodu“. Přidáme-li i serióznost a kvalitu nabízeného zboží, pohodlnost nakupování, plus výhodu finanční, je nákup prostřednictvím eshopu nejen bezpečný, ale i výhodný.

Za jak dlouho obdržím objednané zboží?
U popisu každého výrobku je uvedena obvyklá doba expedice. Velké množství výrobků držíme skladem a doba expedice je 1-2 pracovní dny. U zboží, vyráběného na zakázku (např. změna barvy), je doba dodání delší. V každém případě je po objednání termín doručení upřesněn emailem nebo telefonicky.

Jak budu informován o termínu dodání zboží?
Poté co objednáte zboží a odešlete objednávku Vám bude nejdříve na váš mail odesláno potvrzení o přijetí vaší objednávky v našem systému. Následně, nejpozději do následujícího pracovního dne, Vám zašleme na emailovou adresu (nebo telefonicky) potvrzení termínu dodání Vaší objednávky a způsob doručení.

Co když nebudu zastižen na doručovací adrese?
V případě, že nebudete zastižen, zanechá řidič České pošty nebo přepravní služby Radiálka, na doručovací adrese oznámení o uložení zásilky na poště, respektive nejbližším sběrném místě Radiálky. Zde si můžete zboží do 7 dnů vyzvednout. Pokud nebude zboží do 7 dnů vyzvednuto, bude odesláno zpět.

Je možné provést montáž zakoupeného zboží?
Ano, v případě objednání zboží technikem MADdiamondu. V případě doručení zboží technikem je účtována jednotná sazba 1.800Kč za dopravu, montáž a vysvětlení ovládání. Po odjezdu technika již nepotřebujete návod na ovládání přístroje :).

 

Pokud jste zde nenalezli odpověď na Vaší otázku, neváhejte nás kontaktovat.