Účinky a výhody - masážní terapeutická postel

Vážení klienti, je nám jasné, že zorientovat se na trhu s wellness technikou je v dnešní době velice obtížné. Ze všech stran se na vás hrne nepřeberné množství informací. Spousta neznámých pojmů, které skrývají zaručené pomocníky slibující nevídané účinky. Jsme si vědomi, že zdraví není levná záležitost. Ale protože se vám snažíme vyjít maximálně vstříc, nabízíme vám přehledné seskupení potřebných informací. Budeme se zde soustředit na účinky a výhody Jade postelí. Jejich princip fungování je skutečně jedinečný, a proto si zasloužíte mít všechny informace a jejich přednosti přehledně a jasně seřazeny, abyste dokonale pochopili, v čem spočívá jejich síla.

Malý průvodce Vaším zdravím

Všichni víme, že metod, které dnes nabízejí zázračné uzdravení, je spousta. Některé vyžadují polykání kouzelných tabletek, jiné v sobě nesou šamanská zaříkávadla a kvůli jiným musíte jednoduše pro pohled odborníka jezdit denně i několik desítek kilometrů daleko.

Co je ale výchozím bodem, odrazovým můstkem proto, aby se Vaše tělo cítilo opět uvolněné a vy jste byli zase fit? Je to regenerace. Ano, člověk potřebuje zregenerovat, obnovit a ošetřit každý kousek ve svém těle aby jej mohl opět nastartovat. Jistě mnohé z Vás tato komplexní kontrola ale odradí. A dobře víme, že jestliže chceme, aby stroje dobře pracovali, je potřeba se o ně pečlivě starat. Známe rychloběh dnešního světa, víme, že na dlouhé relaxace v salonech není čas a mnohdy ani chuť. Ale máme i něco navíc. Máme řešení!

Tímto řešením jsou masážní Jade postele.

Kde začít - MASÁŽ ?

Byli to už obyvatelé velkých císařských dynastií ve staré Číně, kteří si dovedli cenit masérského umění. Není proto divu, že právě v této době masérství dosáhlo obrovského rozkvětu. Starověká říše rozvinula vlastní poznatky o umění masáže. Po zániku starověké říše, zanikly i masáže jak je známe, ale zpět se vrátily jako plnohodnotná součást léčebné terapie v minulém století.

Vysoká a nenahraditelná hodnota masáže spočívá zejména v její účinnosti na více vrstev našeho těla současně. Masáže podporují rozšíření cév a docilují tím i lepšího prokrvování tkání. Přirozeně odstraňují ztuhlost svalů a uvolňují vnitřní napětí v těle člověka. Zlepšují dýchání a podporují trávení. Posilují přirozenou obranyschopnost, imunitní systém a zkracují regenerační fázi po vyčerpání a námaze. Působí proti stresu a napomáhají zdravému a klidnějšímu spánku.

Síla Jadeit kamenů

Proslulý kámen Jade je znám už z dob staré Číny. Býval používán k tvorbě mnoha utilitárních a obřadních předmětů. Jednalo se dekorativní předměty, nebo vznikaly dokonce Jade pohřební šaty. Největší naleziště ležela v západní čínské provincii Sin-ťiang, ale také v ostatních oblastech Číny, jako Lantian, Shaanxi.

Jadeit kámen se může vyskytovat v zářivých smaragdově-zelených, růžových, levandulových, oranžových a hnědých odstínech. Jade bývá také označován jako kámen lásky, klidu a harmonie. Je znám příznivým působením na imunitní systém organismu, ledvinová onemocnění a nemoci způsobené špatnou filtrací v těle. Může dokonce zmírňovat průběh chřipkových onemocnění, bolesti hlavy a migrén. Na východě je taktéž vyhledáván pro blahodárný vliv na plodnost.

Z těchto a mnoha dalších důvodů jsou použity k výrobě masážních zařízení naší firmou právě kameny jade. Jejich velkou předností je také „Oi záření“ se stejnou vlnovou délkou jakou mají lidské buňky. Jeho působení je tedy neškodné. A nejenže působí blahodárně na naše tělo, ale je zároveň velkým pomocníkem při emočních trápení - vyrovnává srdce a tišší neblahé emoce.

Jade kameny, které jsou součástí našich postelí, jsou soustavně vyhřívány na vámi navolenou teplotu a plynule vás masírují a zároveň prohřívají celé vaše tělo. Tato metoda vychází ze znalosti principů tradiční čínské medicíny, kde ji nazývali moxibusce. Moxibusce spočívá v nahřívání akupunkturních bodů. Pomocí Jade v přídavných přístrojích tak lze aktivovat dané akupunkturní body, které ovlivňují celé akupunkturní dráhy. Tím se harmonizuje jejich činnost a doplňuje energii. Moxibusce má silně tonizující účinek. Je pomocníkem při léčbě nežádoucích a komplikovaných chronických onemocněních. Je schopna pomoci při vyčerpání a únavovému syndromu. Léčí „nemoci z chladu“, kterými jsou především nachlazení, zánět močového měchýře, zánět svalů a taktéž pomáhá při špatném trávení.

Svěříte se do rukou Chiropraxe

Chiropraxe je dnes na celém světe známa a uplatňovaná léčebná metoda, která uvolňuje nervová zakončení u míchy prostřednictvím ručního narovnávání páteře. Jde o terapeutickou metodu, která vychází z jednoduchého principu, a totiž že v těle existuje přirozený systém, usilující o nastolení celkové rovnováhy. Jde o chiropraktickou metodu, která vychází z jednoho jednotícího principu, který se zakládá na tom, že usiluje o nastolení celkové rovnováhy v těle. Metodu vytvořil Daniel Palmer v 90. letech 19. století ve Spojených státech. Palmer byl léčitel samouk. Zabýval se hledáním alternativních cest, aby dosáhl zmírnění bolesti bez podávání léků. Za řadou nepříjemných bolestí totiž stojí vzájemně špatná poloha jednotlivých obratlů. Ovšem najít opravdu zkušeného a spolehlivého chiropraktika je sázka do loterie. Vzhledem k tomu, že na světě je přibližně jen pět univerzit, kde lze tento obor studovat, je velice ošemetné položit se na stůl prvnímu z nich.

Ale i zde proto přicházíme s řešením my.

Naše a brzy již Vaše masážní postele Vám takového chiropraktika doma nahradí. Máte jistotu, jde o spolehlivého pomocníka pro Vaše zdraví. Pomocí masážního projektoru s JADE kameny uvolňují stejně tak nervová zakončení v páteři, jako to provádí chiropraktik. 31 párů nervových zakončení, které vycházejí z páteře, jsou vystaveny obrovskému tlaku téměř při každém našem pohybu - masážní postel na ně velice příznivě působí. 

Spolu se zdraví prospěšnou postelí je dodáván navíc i již zmíněný ruční masážní přístroj. Vzhledem k síle kamenů Jade je i tento projektor vybaven masážními Jade válečky. Výjimečnost tohoto projektoru je v síle prohřátí kameny Jade kombinované s celkovou hřejivou masáží. Tento způsob nazýváme „termoterapie“. 

Termoterapie

Léčení tepelnou energií je jednou z nejznámějších praktik a efektivně tak působí na krevní oběh, což přispívá k uvolnění zatuhlých a bolestivých svalů. Další předností je příznivá regulace metabolismu, kterou uvítá kvůli hektickému stylu života s nemožností se zastavit, byť jen na jednu svačinku, každý z nás.
Jak jsme již řekli, masážní postel si přednastavíte na vámi zvolenou teplotu ve speciální epoxid-karbonové desce, ta se zahřeje a aktivizuje tak krevní oběh podél páteře, rozehřeje a rozšíří cévy a žíly. Tímto se zrychlí krevní oběh a tělo se přirozeně začne regenerovat. Tím, že dochází k zahřívání oblastí okolo míchy, stimuluje se tvorba nové krve - tím dochází k jejímu pročišťování a obnovuje se tak životní energie Qi. V neposlední řase se zahříváním určitých bodů v organismu aktivuje a zlepšuje činnost imunitního systému.

Akupresura

Akupresura je starobylá čínská metoda, která byla využívána na dálném východě už před 3000 lety. Akupresurní metody mají všestranné využití. Pomocí stimulace akupresurních bodů na celé těle dochází k uvolnění nahromaděné zablokované energie, která může bát často příčinou rozmanitých zdravotních problémů. Právě pomocí působení tlaku na jednotlivé body na těle můžete docílit harmonizace celého pohybového aparátu, ale zároveň pocítíte úlevu i na úrovni duševní. Naše masážní postel tak dokonale kombinuje i tuto techniku a svými masívními hlavicemi vyvíjí tlak na určité tlakové body v okolí páteře, uvolňuje ji a stimuluje tak lůžka vnitřních orgánů, které příznivě ovlivňuje.

Účinky - Masážní terapeutická postel(lehátko)

Infračervené záření

Infračervené záření je převratem v dnešní medicíně. Právě z toho důvodů, že v sobě skýtá nespočet možností. Vy je všechny můžete pocítit v pohodlí masážní Jade postele. Infračervené záření je část světelného spektra vyzařovaného sluncem. Vyskytuje se tedy přirozeně. Není viditelné lidským zrakem, ale člověk ho může cítit v podobě tepla, působícího na jeho kůži.

Využití infračerveného světla v medicíně
- s pomocí hélia působí pozitivně na tvorbu bílých krvinek; zvyšuje růst buněk
- podporuje krevní oběh - působí tak proti tvorbě revmatismu
- detoxikují organismus- čistí krev
- stimuluje metabolismus, podporuje odstraňování některých nebezpečných toxinů, které se shromažďují v buňkách
- příznivě působí proti kornatění cév, onemocněním tepen
- tiší bolest, únavu, stres a poskytuje úlevu od všech druhů artritidy
- působí při sportovních a svalových zraněních
- rychlejší regenerace buněk - rány se hojí rychleji
- pozitivní vliv na jemnost a celkovou krásnu pleti

Hlavní přednosti masážní Jade postele

• Celistvý masážní systém poskytující masáž těla od krční páteře až po konečky prstů u chodidel
• Kombinace akupunktury a moxibusce umožňuje uvolnění svalů a navrací jim pružnost a pohyblivost
• Harmonizace sil přírodních Jade kamenů s moderní technologií infračerveného záření
• Masáž masážními válečky vyrobených z přírodního kamene Jade s příznivými účinky pro celé tělo
• Ergonomický masážní kolejnicový mechanismus, který se přizpůsobí každé křivce Vašeho těla
• Posilování imunitního systému, zlepšování krevního a lymfatického oběhu
• Jednoduché manuální a přehlednost přídavného dálkového ovládače
• Automaticky přednastavitelné masážní programy pro masáž, relaxaci a komplexní uvolnění celého vašeho organismu
• Nastavitelný časovač
• Ruční masážní projektor tvořený devíti jade válečky s funkcí vyhřívání
• Tichý provoz zajišťuje maximálně příjemnou relaxaci, kterou můžete doplnit navíc příjemnou hudbou dle Vašeho vkusu
• Zlepšení pleti
• Podporuje odstraňování některých nebezpečných toxinů, které se shromažďují v buňkách

Pro koho je masáž vhodná, s čím Vám pomůže?

- problémy s páteří, pro dobrou pohyblivost páteře
- bolest svalů a zad
- artróza, kloubní problémy
- zlepšuje krevní a lymfatický oběh
- zpomaluje proces stárnutí buněk
- revmatické onemocnění
- oslabený imunitní systém
- revmatická onemocnění
- cukrovka
- chudokrevnost
- cévní potíže
- vysoký i nízký tlak
- ekzémy
- žlučníkové kameny, onemocnění močových cest, gynekologické potíže
- alergie
- astmaty
- bolest hlavy
- zácpa
- deprese, stres, nespavost
- detoxikace
- celulitida

Uložte se do JADE

Abyste se mohli s klidným svědomím uložit na do naši masážní postele, přinášíme Vás některé zkušenosti našich zákazníků. Masážní postele jsou opravdu pro každého. Jedenadvacetiletá slečna, která se od malička věnuje baletu a gymnastice, užívá masážní postel již půl roku. Měla problémy s menstruací, které přináší životní způsob sportovkyň. Po čase užívání potíže a bolesti vymizely a cyklus se zpravidelnil. Jiná zákaznice se téměř zbavila ukrutných bolestí v kříži a další muž si díky našim postelím ulevil od bolestí žaludku. Po třech dnech masáží na posteli se našemu zákazníkovi odblokoval zatuhlý krk a jinému uživateli se po třech měsících užívání postele snížily dokonce hladiny cholesteroly i krevní tlak. Inu, a i astmatikům se po následných masážích lépe dýchá.

Není už proč váhat nad pořízením této postele. Pomůže Vám stát se novým člověkem. Zbavte se bolestí, zahoďte unavenou a smutno tvář. Zavřete pochroumanou páteř doma. Běžte ven a užívejte si života. Ať už se svým psem, partnerem, dětmi nebo na procházce s rodiči. Každý den je příliš drahý na to, abychom ho strávili v bolesti a smutku. My Vám nabízíme, jak dát opět do pořádku Vaše tělo… Zbytek už je na Vás - zda moudře využijete naší nabídky a dnešní noc strávíte v masážní Jade posteli a třeba už to zítřejší ráno bude o něco veselejší, živější a pružnější.