Vše o nafukovacích vířivkách

Nafukovací vířivka je pro Vás to pravé. Mobilní vířivku můžete umístit na zahradu, v domě, na terase nebo volném pokoji. Pokud si chcete po náročném dni odpočinout a zregenerovat mysl, „naložte“ se na hodinku do vířivky a svět bude hned růžovější. Se svými dětmi si ve vířivce užijete rodinnou pohodu, s partnerem romantický večer a s přáteli příjemnou a netradiční oslavu. Své soukromé lázně můžete využívat během celého roku. Horká bublající voda a sklenka Vašeho oblíbeného pití jsou návodem na ideálně strávený čas. Mobilní vířivky poskytují všem svým uživatelům velmi kvalitní bublinkovou lázeň.

  • V horké vodě se rozšiřují cévy, snižuje se krevní tlak a zároveň se zvyšuje vnitřní teplota těla. Tím dochází ke stimulaci krevního oběhu a lymfatického systému.
  • Tlakové proudění stimuluje vylučování hormonu endorfinu, čímž blahodárně působí také na psychický stav jedince.
  • Odbourává stres a dobíjí novou energií. Vhodná je také při otocích dolních končetin, při poúrazových stavech, neuróze nebo při potřebě regenerace organismu po fyzické i psychické zátěži.
  • Svůj podíl na uvolnění má také zvuk bublání a šumění vody. Zavřete oči vychutnejte si relaxaci.

Proč nafukovací vířivky?

  • rychlá a snadná montáž (cca 10min)
  • nízká cena
  • relaxace v pohodlí a soukromí
  • snadná údržba
  • mobilita
  • po zbalení velice skladné (v krabici o max. rozměrech 70x70x50 cm)

Použití nafukovací vířivky je velmi jednoduché. Nejtěžší práci za Vás udělá zabudovaný kompresor, který vířivku nafoukne během 10 minut. Následně stačí napustit vodu, zapojit zástrčku do elektrické sítě a můžete si dle libosti užívat masážního proudění nebo bublinek. Veškeré činnosti řídíte prostřednictvím ovládacího panelu. Pro udržení čistoty vířivky je vhodné ji vždy přikrýt termoplachtou. Ta navíc zabraňuje úniku tepla, a tím vyšší spotřebě energie.

Při napouštění vodou se doporučuje zvolit horkou vodu a pak jen udržovat teplotu zapnutím ohřevu. V případě, že vířivku budete napouštět studenou vodou, budete déle čekat na ohřátí – voda se ohřívá přibližně o 1°C až 1,5°C za hodinu. Základem vířivky je pevná nafukovací konstrukce podobná nafukovacímu bazénu. Vyrábí se z materiálů, které se používají při výrobě raftů. Konstrukce je pevná, odolná a vydrží vysokou zátěž.
Na dně vířivky jsou umístěny trysky, které Vám poskytnou perličkovou neboli vzduchovou masáž. Tato masáž je velmi příjemná a jemná. Drobné „perličky“ vody pohladí Vaší pokožku a dokonale zregenerují mysl. Trysky bývají rozestavěny co nejefektivněji po celé ploše vířivky.

Oproti klasickým zabudovaným vířivkám mají tyto mobilní nafukovací vířivky několik výhod. Jednoduše si ji můžete přibalit na dovolenou, ať už jedete na hory či na chalupu. K jejímu použití Vám stačí pouze připojení k elektrickému proudu. Cenová dostupnost a mobilita umožní, aby se nafukovací vířivka mohla stát součástí také Vašeho soukromého wellness centra.

Postup instalace

Video návod s detailním postupem montáže je součásti každého balení, ale můžete se na něj podívát i zde: video návod na nafukovací vířivky

Rychlá a snadná montáž nafukovací vířivky.

Umístění vířivky:

Vířivku usaďte na zpevněnou plochu. Plocha musí být vodorovná a hladká tak, aby byla váha celého zařízení včetně vody rovnoměrně rozložená po celém podkladu. Nafukovací vířivku můžete umístit přímo v interiéru. K tomu jsou vhodné například prosklené verandy, zimní zahrady apod. Jen na Vás je, které místo si zvolíte. V zimě oceníte umístění v interiéru. V teplejším období je to pohled na oblohu plnou hvězd, který z pobytu ve vířivce udělá to pravé a nepopsatelné uvolnění.

V zimních měsících není vhodné nechávat vířivku umístěnou venku.

Sedm dní v týdnu, 365 dní v roce, od jara až do zimy, prostě kdykoliv chcete, dopřejte svému tělu i mysli účinnou hydromasáž. Její účinky jsou známé již od pradávna a nyní může být součástí Vašeho každodenního života. Myšlenky na nestihnutou práci, na hádky či na další starosti budou pryč. Hydromasáž působí pozitivně také na zdravotní stav - odbourává bolest, uvolňuje ztuhlé svalstvo. Nafukovací vířivka je vhodná pro venkovní i vnitřní použití. Luxus prvotřídní kvality je nyní cenově dostupný pro všechny.