Masážní křeslo MD-A780 - Barva: Rose Gold

Masážní křeslo MD-A780 - Barva: Rose Gold


Profesionální masážní křeslo, které disponuje nejnovějšími technologiemi jako 3D masážní mechanismus, "J" trajektorie, poloha Zero Gravity, funkce Save Place. Křeslo má intenzivnější masáž zad. Více

AKCE!
Sleva 15000Kč. Původní cena 95000Kč
Prohlídka a osobní vyzkoušení v Jiříkovících u Brna.

Záruka 12 měsíců

Rozbalené křeslo. Křeslo je jako nové a plně funkční.

Původní cena 95 000 Kč. Ušetříte 16% (15 000 Kč) 80 000 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Bílá
Bílá
Hnědá
Hnědá
Rose Gold

Skladem - Obvyklá dodací doba 7 dní.
ks

Profesionální masážní křeslo, které disponuje nejnovějšími technologiemi jako 3D masážní mechanismus, "J" trajektorie, poloha Zero Gravity, funkce Save Place. Křeslo má intenzivnější masáž zad. Více

AKCE!
Sleva 15000Kč. Původní cena 95000Kč
Prohlídka a osobní vyzkoušení v Jiříkovících u Brna.

Záruka 12 měsíců

Rozbalené křeslo. Křeslo je jako nové a plně funkční.

Představujeme Vám masážní křeslo MD-A780. Profesionální masážní křeslo, které disponuje všemi nejnovějšími technologiemi jako 3D masážní mechanismus, "J" trajektorie, poloha Zero Gravity, funkce Save Place.

Přehled funkcí modelu MD-A780

 • 3D patentovaný masážní mechanismus pro intenzivnější masáž
 • Novinka: "J" trajektorie - prodloužená a zakřivená kolejnice pro větší rozsah masáže
 • Novinka: „Fast reversing technology“ – jedinečná masážní technologie
 • Poloha Zero Gravity pro maximální pocit relaxace
 • Funkce Save Place pro úsporu místa
 • Nový rozsah masáže masážními válečky od krku přes záda až po hýždě
 • Vzduchová masáž chodidel + rotující válečky na chodidla
 • Vzduchová masáž nohou
 • Vzduchová masáž hýždí
 • Vzduchová masáž beder
 • Vzduchová masáž rukou
 • Vzduchová masáž ramen
 • Masáž zad
 • Masáž krku
 • Masáž beder
 • Využití teorií z tradiční čínské medicíny (Jin a Jang)
 • Masáž akupunkturních bodů
 • Terapie chodidel
 • Reproduktory pro poslech hudby, Bluetooth
Profesionalní masáž pro vaše tělo

Neobětujte své práci Vaše zdraví. Nepovažujte život v neustálém napětí a stresu za Váš životní styl. Nedovolte si cítit se již déle unavení, podráždění a nepřístupní vůči svému okolí. Jestliže se zajímáte o výrobky, masážní křesla, která vám nabízíme, tak je pravděpodobné, že taktéž pociťujete některý z výše zmíněných pocitů a hledáte cestu, kterou byste se jej co nejsnáze zbavili a svému tělu ulevili … Jste tu správně!

Masáž s křeslem MD-A780 totiž znamená profesionální masáž pro celé vaše tělo.

Masáž založená na tradičních principech čínské medicíny

Tradiční čínská medicína je unikátní léčebný systém, jehož stáří se odhaduje na téměř 4 tisíciletí. Žlutý císař, který vládl v letech 2689 až 2599 př. n. l., sepsal první slova o takto komplexním systému čínské medicíny, vnitřního zákona ve své teorii Huang Di Nei Jing. Tradiční čínská medicína nahlíží na člověka, jako na nedílnou součást přírodního systému. Vycházíme-li z tohoto pohledu na zdraví člověka pak příroda a okolní dění ovlivňuje nemoc, neboli patologickou nerovnováhu Jinu a Jangu a nesoulad činnosti mezi orgány. Jelikož masážní křeslo vychází z těchto principů, jako je zásada 12 meridiánů, podle kterého se masírují specifické Meridiány a akupunkturní body, pomáhá zlepšovat krevní oběh a aktivuje funkce těla tak, aby bylo dosaženo harmonické rovnováhy mezi Jin a Jang.

Masáž meridian a akupunturních bodů

Jin a Jang jsou pojmy právě starověké čínské filozofie. Jedná se o dva projevy každého jednoho jevu. Jin a Jang jsou ve vzájemném protikladu, ale současně nemohou existovat jeden bez druhého. Jang je symbolizován jako mužský aspekt, který se tak projevuje stoupáním, expanzí, rozdělováním,… Jin je naopak představován s ženstvím, tedy klesáním, stálostí, jednotou… Udržení harmonické koordinace přispívá k dobrému zdravotnímu stavu.

Akupunkturní body

Proč je tato funkce na křesle MD-A780 tak žádaná? Čínská medicína vychází z předpokladu, že zdravé tělo je v rovnováze a životní energie zvaná čchi proudí tělem rovnoměrně. Tato energie proudí dráhami pod kůži, tzv. meridiány, o kterých jsme se již zmínili. Každý tento meridián a body na něm příslušné, souvisí s nějakým orgánem. Nevhodným životním stylem ovšem může dojít k ucpání některého z těchto bodů – akupukturních bodů, potom dochází v těle k nerovnováze, energie není schopna plynule proudit a to je příčinou zdravotních problémů. Křeslo svou metodou na akupukturní body působí. Tyto body ošetří a energie začne znovu proudit, tělo se dostává do rovnováhy a zbavuje se bolestí a dalších problémů. Pomocí tlaku na akupunkturní body se tak můžete zbavit bolestí krční páteře a zad, ischias, při únavě, bolestech hlavy, obtížích dýchacího a zažívacího ústrojí, při alergiích, při stresu, úzkosti, neplodnosti, vysokém či nízkém krevním tlaku nebo při poruchách spánku. Progresivní vzduchové polštáře jsou vícevrstvé a můžou provádět slabou nebo silnou hloubkovou masáž nejen svalů, ale i akupunkturních bodů, která splňuje požadavky tradiční čínské medicíny masážní teorie ve větší míře.

Využití teorií z tradiční čínské medicíny

Masáž akupunturních bodů

Efekt a styl masáže

Masáž pro protažení

Protažení

Masáže jsou vhodné nejen při zdravotních potížích, ale zejména jako prevence před nimi. Proto vám jistě uleví nejen po práci, ale také třeba po večeři, nejenže tělo po náročném dni uvolníte, ale získáte tak zpět energii, kterou jste po celý den ztráceli. Své tělo tak opět probudíte a povzbudíte.

Relaxační masáž

Relaxační masáž

Doporučujeme pro odpočinek ráno nebo v poledne. Masáž je nastavena tak, že provádí hloubkovou masáž tlakem na svalové tkáně, která pomáhá zvýšit vitalitu svalů, což má za účinek dosažení lepšího relaxačního účinku a povzbuzení během dne právě díky relaxační masáži.

Masáž pro odbourání únavy

Odbourání únavy

Doporučuje zejména také pro zákazníky, kteří tráví dlouhý čas v kancelářích, za pracovními stoly v jedné poloze, kdy tělo nemá možnost regenerace. Tato masáž pomáhá tělo oživit a připravit pro další práci. Proto se křeslo nemusí stát dominantou jen vašeho domu, ale jedno si můžete pořídit i do vaší kanceláře, kde vám dopomůže k jasnější mysli a tedy lepšímu pracovnímu výkonu.

Masáž pro úlevu od bolesti

Ulevuje od bolesti

Masáže na masážním křesle se taktéž doporučující pro odstranění bolesti zad, bederní oblasti a krku celkově pohybového aparátu. Taktéž je možné provádět masáž konkrétní části těla, při které bude masáž tlumit konkrétní postižené místo.

3D patentovaná masáž dělá masáž silnější

3D masážní mechanismus

Masážní křeslo MD-A780 využívá 3D masážní systém, který nabízí intenzivnější masáž a dokáže tělo promásírovat i do hloubky.

Dochází k odbourání únavy a obnoveni vitality, zlepšená nálady, držení a tvaru těla, dochází k uvolnění svalů, úlevě od bolesti, protažení všech svalových skupin a zmírnění bolesti celého těla nejen díky otevření meridián bodů.

Vzduchová masáž

Prostor celého těla je obklopen vzduchovými polštáři, ve kterých díky proudění vzduchu dochází k plynulé a velice příjemné masáži ramen, pasu, beder, trupu i nohou.

Vzduchová masáž je téměř shodná s masáží lymfatickou, která je v dnešní době dnes velmi žádaným a vyhledávaným způsobem jak uvolnit své tělo a ozdravit jej.

Vzduchová masáž pro celé tělo

Lymfatický systém člověka je totiž přirozená a zároveň nedílná součást imunitního systému. Nejenže uchovává živiny, které tělo potřebuje, ale zároveň transportuje z těla ven ty škodliviny, jež náš organismus zatěžují. Tato speciální vzduchová masáž má za úkol zvýšit oběh lymfy, docílit tak látkové výměny v tkáních. Velmi příznivým projevem je také redukce pro mnohé ženy obtěžující pomerančové kůže a otoků. Dále podporuje krevní oběh, uvolňuje svaly a klouby a přirozeně tak odstraňuje únavu.

Save place – funkce, která šetří místo

Jedná se o tzv. „Inteligentní posuvnou technologii“ zachovává tak vzdálenost pouhých 8 cm od stěny. Křeslo se během polohování posouvá směrem dopředu, což šetří prostor a vy tak přesto můžete využívat veškere možnosti polohování.

Funkce Save Place pro úsporu místa u masážního křesla

Vyhřivání

U kvalitního maséra jste jistě zažili, že před masáží je nutné pokožku nejprve dobře prohřát. Při zahřátí pokožky a svalů je masáž nejen účinnější, ale také mnohem příjemnější. Masážní křeslo MD-A780 nabízí vyhřívání v oblasti zad.

Nová křivka kolejnice, synchronizace zad a hýždí

Nová "J" trajektorie zvětší rozsah masáže až po hýždě a umožní tak dokonalé promasírová bederní části. Při volbě masážního křesla dopuručujeme volit křesla už s touto trajektorií. Opravdu se to vyplatí.

"J" trajektorie - prodloužený pojezd masážních hlavic

Profesionální masáž – skoro jako od maséra

Pro výrobu masážního křesla MD-A780 byl aplikován patentovaný systém použití znalosti čínské medicíny, který je založen na technice rychlého obracení tzv. „Fast reversing technology“. S výjimkou tradičního způsobu hnětení, válení, pleskání, shiatsu, tlaku, rolování a natahování, dodává Tato technika speciální funkci prstu hnětení a zadního zpětného tření, které je přirozenější a intenzivnější a plně tak může nahradit lidskou ruku při masáži.

Profesionalní masáž pro vaše tělo

Terapie chodidel

V minulosti chodidli lidé na boso a tak nohy masírovali přirozeně. Dnes si musíme pomoc masírováním. V oblasti chodidel se nacházejí rotujicí válečky, které dokážou dokonale promasírovat akupresurní body na chodidlech. Na ovladači si Lze nastavit i rychlost otáčení válečků.

Masáž chodidel

Poloha Zero Gravity pro maximální uvolnění a relaxaci – zlepšení kvality spánku

Zero gravity – pocit absolutní lehkosti! Při vývoji této polohy křesla vycházíme z průzkumu americké NASA. Tamější zkoušky ukázaly, že je-li křeslo nakloněno v poloze 30 stupňů, tělo se dostává do ideální polohy, kdy je páteř nejméně zatížena a připravena k regeneraci a uvolnění, a zároveň jsou zádové svaly odhaleny pro důkladné masírování. V této poloze, kterou je možné nastavit při kterémkoliv programu, se vaše nohy nachází přibližně o 20 cm výše než hlava. Váha těla je tak rovnoměrně rozprostřena. Z důvodu zvýšené pozice nohou je dopomáháno odtoku žilní krve z dolních končetin a vytrácí se pocit tzv. těžkých nohou. Dochází tak prostřednictvím synchronizace opěradla, sedadla a opěrky nohou téměř k zážitku stavu beztíže, a to vytvořením zcela uvolněné, přirozené a pohodlné polohy držení těla.

Poloha Zero Gravity - poloha pro maximální relaxaci

Hudební doprovod masáže pro uvolňující relaxaci

Přes Bluetooth si můžete z tebletu nebo chytrého telefonu pouštět hudbu přímo do reproduktorů křesla. Užívejte si privátní jedinečnou masáž u relaxační hudby, která zklidní duši a uvolní vaše tělo.

Poslech hudby - reproduktory

Materiál šetrný k pokožce

Masážní křeslo MD-A780 využívá jako materiál syntetickou kůži, která je velmi odolná a snadno čistitelná, s přirozenou vůní, velmi jemnnou na dotek. Materiál je vhodný pro kontakt s pokožkou člověka. Jen tak vám masážní křeslo může poskytnout nejen dokonalý, ale zdravý a pohodlný zážitek z masáže.

Energeticky úsporné technologie

Dalším příjemným parametrem, který masážní křeslo MD-A780 nabízí, je nízká spotřeba energie. Zatímco výkon masážního křesla je 200 W, jeho spotřeba energie v pohotovostním režimu je pouze 1W.

Parametry
Nastavitelný čas masáže 10,20 nebo 30 min
Minimální šířka dveří 80 cm
Typ masáže 3D
Vzduchová masáž Chodidla, Lýtka, Boky, Ruce, Bedra, Ramena
Save Place Ano
Zero Gravity Ano
"J" trajektorie Ano
Počet masážních mechanismů 1
Prodloužení nohou Mechanické
Nastavitelná opěrka lýtek Ne
Mechanická masáž lýtek Ano
Vyhřivání Záda
Reproduktory Ano
Rozměry v základní poloze (d x š x v) 150 x 82 x 123 cm
Rozměry v napolohovaném stavu (d x š x v) 190 x 82 x 92 cm
Maximální hmotnost uživatele 130 kg
Hmotnost křesla 116 kg
Spotřeba 200 W
Napájení 220 - 240V, 50/60 Hz
Spotřeba v pohotovostím režimu 1 W
Rozměry krabice 1 (d x š x v) - x - x - cm
Rozměry krabice 2 (d x š x v) - x - x - cm