Masážní křeslo MD-A890S - Barva: Černá

Masážní křeslo MD-A890S - Barva: Černá

Instalace zdarma

Masážní křeslo MD-A890 S je novou verzí velmi úspěšného modelu MD-A890 jenž je vybaven nejmodernějšími technologiemi od "J" trajektorie masážních hlavic, polohy Zero Gravity, funkce Save Place až po 4D masáž. Verze S má navíc několik parametrů, které z něj dělají naprosto dokonalého maséra. Více

Záruka 24 měsíců

114 900 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Černá
Černá
Hnědá
Hnědá
Rose Gold
Rose Gold

Skladem - Obvyklá dodací doba 7 dní.
ks

Masážní křeslo MD-A890 S je novou verzí velmi úspěšného modelu MD-A890 jenž je vybaven nejmodernějšími technologiemi od "J" trajektorie masážních hlavic, polohy Zero Gravity, funkce Save Place až po 4D masáž. Verze S má navíc několik parametrů, které z něj dělají naprosto dokonalého maséra. Více

Záruka 24 měsíců

Masážní křeslo MD-A890 S je novou verzí velmi úspěšného modelu MD-A890 jenž je vybaven nejmodernějšími technologiemi od "J" trajektorie masážních hlavic, polohy Zero Gravity, funkce Save Place až po 4D masáž. Verze S má navíc několik parametrů, které z něj dělají naprosto dokonalého maséra.

Výhody verze S oproti základní verzi

 • lepší masáž krční páteře a ramen
 • hnětení a třecí technika v oblasti lýtek a kolen
 • křeslo je již vybaveno standartním ovladačem (bezdrátovým)
 • ionizátor vzduchu
 • dvouúrovňová poloha Zero Gravity kombinovaná s programem spánku
 • nové barevné provedení křesel
Masážní křeslo MD-A890S Masážní křeslo MD-A890S

Nové barevné provedení

Masážní křeslo MD-A890 S je zcela nové masážní křeslo zaměřené nejen na funkce, ale i na design. Byly vytvořeny zcela nové kombinace barev, aby co nejlépe vynikly jednotlivé detaily křesla.
Již dávno pominula doba, kdy se prodávaly pouze bílé nebo černé křesla. Nynější trend je zaměřen více na různorodost a jednotlivé kombinace barev.

Nové ovládání

Křeslo je nyní vybaveno dvěmi možnostmi ovládání. První ovládací panel se nachází na pravé područce. Jedná se o základní ovládání s jen několika funkcemi. Druhý dálkový bezdrátový ovladač s rozšířeným nastavením i pro manuální masáž.

Nová masáž lýtek

V oblasti nohou je tradiční vzduchová masáž rozšířena o masáž hnětením a třením. Airbagy Vás v lýtkové oblasti chytí a vytváří třecí účinky rotařním pohybem.

Vyzařování záporných iontů - Ionizátor vzduchu

Křeslo je vybaveno funkcí vypouštění aniontů. K čemu vlastně slouží? Záporné ionty na nás mají blahodárný vliv a hovoří se o nich také jako o vzdušných vitamínech. Jejich zvýšené množství nalezneme např. u vodopádu, u moře i časně zrána v lese. Na těchto místech se nám dýchá velmi dobře a rádi je vyhledáváme pro relaxaci a odpočinek. V zásadě bychom měli dýchat vzduch s obsahem alespoň 800 záporných iontů na cm3. V přírodě dosahují koncentrace aniontů hodnot až 50 000 v cm3, zatímco v interiérech se bohužel blíží nule. A Přitom právě na těchto místech trávíme většinu svého času!

Přehled funkcí modelu MD-A890 S

 • Novinka: 4D patentovaná masáž zad
 • Novinka: masážní hlavice s vyhříváním
 • Novinka: "J" trajektorie - zakřivená kolejnice pro větší rozsah masáže
 • Novinka: „Fast reversing technology“ – jedinečná masážní technologie
 • Dvouúrovňová poloha Zero Gravity pro maximální pocit relaxace
 • Funkce Save Place pro úsporu místa
 • Vyhřívané masážní hlavice a vyhřívání nohou
 • Vzduchová masáž chodidel + rotující válečky na chodidla
 • Vzduchová masáž nohou + masáž hnětením a třením
 • Vzduchová masáž hýždí
 • Vzduchová masáž beder
 • Vzduchová masáž rukou
 • Vzduchová masáž ramen
 • Masáž krku
 • Využití teorií z tradiční čínské medicíny (Jin a Jang)
 • Masáž akupunkturních bodů
 • Nový rozsah masáže od zad po hýždě
 • Terapie chodidel
 • Reproduktory pro poslech hudby, Bluetooth
 • Ionizátor vzduchu
Profesionalní masáž pro vaše tělo

Neobětujte své práci Vaše zdraví. Nepovažujte život v neustálém napětí a stresu za Váš životní styl. Nedovolte si cítit se již déle unavení, podráždění a nepřístupní vůči svému okolí. Jestliže se zajímáte o výrobky, masážní křesla, která vám nabízíme, tak je pravděpodobné, že taktéž pociťujete některý z výše zmíněných pocitů a hledáte cestu, kterou byste se jej co nejsnáze zbavili a svému tělu ulevili … Jste tu správně!

Masáž s křeslem MD-A890 S totiž znamená Profesionální masáž pro celé vaše tělo.

Přehled funkcí, které masážní křeslo nabízí

Masáž celého těla - přehled oblastí masáže

S masážním křeslem MD-A890 S zažijete skutečně pocit uvolnění celého těla. Od šíje až po konečky prstů. Většina zákazníků se domnívá, že nejdůležitější je masáž právě šíje a ostatní části těla tuto péči nepotřebují. Po usednutí do masážního křesla MD-A890 S, pochopíte, že je tato domněnka mylná, jelikož pro celkové uvolnění a ozdravení těla, je nutné věnovat se právě každé jeho části. S tímto křeslem, jehož programy jsou inspirovány tradiční čínskou medicínou, jste zvolili nejlepší řešení. Masážní křeslo pojme Vaše tělo od plosek nohou až po krční páteř. To vše s vyhřívanými masážními hlavicemi. Profesionální masérské doteky pocítíte na chodidlech, nohou, hýždích, bedrech, rukou, zádech, ramenech a šíji. Vše v naprosté synchronizaci zádové a hýžďové části. Pro harmonii těla i duše jsou programy funkce křesla MD-A890 S inspirovány Tradiční čínskou medicínou, masáž je taktéž zaměřena na akupunkturní body. K uvolnění přispívá i masáž prováděná vzduchovými polštáři. V poloze Zero Gravity bude Vaše tělo v ideální poloze k tomu si tuto jedinečnou masáž užít tak, aby byla co nejpříjemnější, ale zároveň nejúčinnější. Sami si zvolíte hudební doprovod, který příjemně doprovodí celkovou relaxaci. Díky Save Place – úspoře místa se tohle vše bude dít v co nejmenší náročnosti na prostor. Jako bonus máte vše možnost ovládat prostřednictvím aplikace ve Vašem mobilním telefonu nebo tabletu.

Přesný skenovací systém

Masážní křeslo MD-A890 S disponuje detekcí těla speciální technikou, kdy dokáže detekovat krk, ramena, záda, pas a hýždě takovým způsobem, aby poskytovalo hlubší masáž pro uživatele rozličných výšek postavy. Potom každá masáž bude jedinečná a určena právě té Vaší.

Masáž založená na tradičních principech čínské medicíny – i touto jedinečnou schopností disponuje naše masážní křeslo MD-A890 S.

Tradiční čínská medicína je unikátní léčebný systém, jehož stáří se odhaduje na téměř 4 tisíciletí. Žlutý císař, který vládl v letech 2689 až 2599 př. n. l., sepsal první slova o takto komplexním systému čínské medicíny, vnitřního zákona ve své teorii Huang Di Nei Jing. Tradiční čínská medicína nahlíží na člověka, jako na nedílnou součást přírodního systému. Vycházíme-li z tohoto pohledu na zdraví člověka pak příroda a okolní dění ovlivňuje nemoc, neboli patologickou nerovnováhu Jinu a Jangu a nesoulad činnosti mezi orgány. Jelikož masážní křeslo vychází z těchto principů, jako je zásada 12 meridiánů, podle kterého se masírují specifické Meridiány a akupunkturní body, pomáhá zlepšovat krevní oběh a aktivuje funkce těla tak, aby bylo dosaženo harmonické rovnováhy mezi Jin a Jang.

Masáž meridian a akupunturních bodů

Jin a Jang jsou pojmy právě starověké čínské filozofie. Jedná se o dva projevy každého jednoho jevu. Jin a Jang jsou ve vzájemném protikladu, ale současně nemohou existovat jeden bez druhého. Jang je symbolizován jako mužský aspekt, který se tak projevuje stoupáním, expanzí, rozdělováním,… Jin je naopak představován s ženstvím, tedy klesáním, stálostí, jednotou… Udržení harmonické koordinace přispívá k dobrému zdravotnímu stavu.

Akupunkturní body

Proč je tato funkce na křesle MD-A890 S tak žádaná? Čínská medicína vychází z předpokladu, že zdravé tělo je v rovnováze a životní energie zvaná čchi proudí tělem rovnoměrně. Tato energie proudí dráhami pod kůži, tzv. meridiány, o kterých jsme se již zmínili. Každý tento meridián a body na něm příslušné, souvisí s nějakým orgánem. Nevhodným životním stylem ovšem může dojít k ucpání některého z těchto bodů – akupukturních bodů, potom dochází v těle k nerovnováze, energie není schopna plynule proudit a to je příčinou zdravotních problémů. Křeslo svou metodou na akupukturní body působí. Tyto body ošetří a energie začne znovu proudit, tělo se dostává do rovnováhy a zbavuje se bolestí a dalších problémů. Pomocí tlaku na akupunkturní body se tak můžete zbavit bolestí krční páteře a zad, ischias, při únavě, bolestech hlavy, obtížích dýchacího a zažívacího ústrojí, při alergiích, při stresu, úzkosti, neplodnosti, vysokém či nízkém krevním tlaku nebo při poruchách spánku. Progresivní vzduchové polštáře jsou vícevrstvé a můžou provádět slabou nebo silnou hloubkovou masáž nejen svalů, ale i akupunkturních bodů, která splňuje požadavky tradiční čínské medicíny masážní teorie ve větší míře.

Využití teorií z tradiční čínské medicíny

Masáž akupunturních bodů

Efekt a styl masáže

Masáž pro protažení

Protažení

Masáže jsou vhodné nejen při zdravotních potížích, ale zejména jako prevence před nimi. Proto vám jistě uleví nejen po práci, ale také třeba po večeři, nejenže tělo po náročném dni uvolníte, ale získáte tak zpět energii, kterou jste po celý den ztráceli. Své tělo tak opět probudíte a povzbudíte.

Relaxační masáž

Relaxační masáž

Doporučujeme pro odpočinek ráno nebo v poledne. Masáž je nastavena tak, že provádí hloubkovou masáž tlakem na svalové tkáně, která pomáhá zvýšit vitalitu svalů, což má za účinek dosažení lepšího relaxačního účinku a povzbuzení během dne právě díky relaxační masáži.

Masáž pro odbourání únavy

Odbourání únavy

Doporučuje zejména také pro zákazníky, kteří tráví dlouhý čas v kancelářích, za pracovními stoly v jedné poloze, kdy tělo nemá možnost regenerace. Tato masáž pomáhá tělo oživit a připravit pro další práci. Proto se křeslo nemusí stát dominantou jen vašeho domu, ale jedno si můžete pořídit i do vaší kanceláře, kde vám dopomůže k jasnější mysli a tedy lepšímu pracovnímu výkonu.

Masáž pro úlevu od bolesti

Ulevuje od bolesti

Masáže na masážním křesle MD-A890 S se taktéž doporučující pro odstranění bolesti zas, bederní oblasti a krku celkově pohybového aparátu. Taktéž je možné provádět masáž konkrétní části těla, při které bude masáž tlumit konkrétní postižené místo.

4D patentovaná masáž dělá masáž silnější a hlubší

4D masáž

Masáž je prováděna speciálním 4D masážním válečkem. Jako nejvyšší high-tech výrobek byl tento systém použit právě na masážní křeslo MD-A890 S. Tento systém je založen na spolupráci ultra dlouhých trojrozměrných křivek kolejnic. Proto může masážní přístroj pracovat na 4D bázi a realizovat masáž pod více úhly. Tato inteligentní masáž lépe vyplní poptávku klienta, jelikož se absolutně může přizpůsobit jeho tělu. Masáž je proto nejen naprosto soukromá, ale taktéž originální, jedinečná. Tímto způsobem nahradí nedostatek, že tradiční kolejnicový tvar ve tvaru L není schopen postihnout všechny části těla ve všech jeho polohách.

Masáž je tak hlubší, důkladnější a efektivnější. Dochází k odbourání únavy a obnoveni vitality, zlepšená nálady, držení a tvaru těla, dochází k uvolnění svalů, úlevě od bolesti, protažení všech svalových skupin a zmírnění bolesti celého těla nejen díky otevření meridián bodů.

Vzduchová masáž

Prostor celého těla je obklopen vzduchovými polštáři, ve kterých díky proudění vzduchu dochází k plynulé a velice příjemné masáži ramen, pasu, beder, trupu i nohou.

Vzduchová masáž je téměř shodná s masáží lymfatickou, která je v dnešní době dnes velmi žádaným a vyhledávaným způsobem jak uvolnit své tělo a ozdravit jej.

Vzduchová masáž pro celé tělo

Lymfatický systém člověka je totiž přirozená a zároveň nedílná součást imunitního systému. Nejenže uchovává živiny, které tělo potřebuje, ale zároveň transportuje z těla ven ty škodliviny, jež náš organismus zatěžují. Tato speciální vzduchová masáž má za úkol zvýšit oběh lymfy, docílit tak látkové výměny v tkáních. Velmi příznivým projevem je také redukce pro mnohé ženy obtěžující pomerančové kůže a otoků. Dále podporuje krevní oběh, uvolňuje svaly a klouby a přirozeně tak odstraňuje únavu.

Save place – funkce, která šetří místo

Masážní křeslo MD-A890 S používá novou tzv. „Inteligentní posuvnou technologii“ zachovává tak vzdálenost pouhých 8 cm od stěny; přesto klouže dopředu automaticky po zapnutí, což šetří prostor a vy tak přesto můžete využívat automatické polohování masážního křesla. Bez obav tak křeslo můžete umístit i do menších prostor bez ohledu na to, zda tak neomezíte jeho funkce, které prostor vyžadují.

Funkce Save Place pro úsporu místa u masážního křesla

Vyhřivání masážních hlavic a rotujících válečku na chodidla

U kvalitního maséra jste jistě zažili, že před masáží je nutné pokožku nejprve dobře prohřát. Při zahřátí pokožky a svalů je masáž nejen účinnější, ale také mnohem příjemnější. Masážní křeslo MD-A890 S využívá převratné technologie topných masážních válečků. Nejenže se tak každé části vašeho těla bude dostávat profesionální masáž, zároveň bude stejně účinná, ale navíc bude tělo prohřívání stále, navolíte-li si tuto funkci. Při masáží masérem toho možné není, křeslo MD-A890 S vám tedy nabízí ještě více, než v nejluxusnějším salonu. Tento systém přirozeně zlepšuje krevní oběh, velmi účinně odstraňuje únavu a celkově zlepšuje efekt masáže.

Vyhřivání masážních hlavic a chodidel

Protahovací masáž, relaxační a komfotní

Masážní křeslo MD-A890 S je vybavenou thajskou masážní technikou, kdy dochází k protažení všech svalů zároveň takovým způsobem, že zádové svaly a vazy zůstanou uvolněny a efektivněji tak dochází ke zmírnění únavy. Tohoto je dosaženo tím způsobem, že zatímco 4D masážní hlavice do vás tlačí, křeslo vás pomocí airbagů přidržuje za ramena. Nový způsob masážní techniky také spočívá ve spojení pasu a hýždí, tlak tak může působit úseku pasu, otáčet se a rotovat.

Protahovací program masážního křesla

Nová křivka kolejnice, synchronizace zad a hýždí

Trajektorie, kolejnice, po které se masážní hlavice a válečky pohybují se díky 4D technologii dostává k ještě propracovanějšímu systému, kdy vystupňují v daném úseku i vně křeslo a kopírují tak skutečně každé místo jakékoliv postavy uživatele.

"J" trajektorie - prodloužený pojezd masážních hlavic

Profesionální masáž – skoro jako od maséra

Pro výrobu masážního křesla MD-A890 S byl aplikován patentovaný systém použití znalosti čínské medicíny, který je založen na technice rychlého obracení tzv. „Fast reversing technology“. S výjimkou tradičního způsobu hnětení, válení, pleskání, shiatsu, tlaku, rolování a natahování, dodává Tato technika speciální funkci prstu hnětení a zadního zpětného tření, které je přirozenější a intenzivnější a plně tak může nahradit lidskou ruku při masáži.

Profesionalní masáž pro vaše tělo

Terapie chodidel

Masážní křeslo MD-A890 S disponuje velice žádanou samostatnou opěrkou nohou. Tato skvěle designově navržená opěrka má unikátní schopnost nezávislého nastavení a kontroly masáže uživatelem tak, aby vyhovovala jeho individuální potřebě dané intenzity. Sám zákazník tak ovládá provedení masáže nohou nezávisle na dalších prováděných masážích.

Masáž chodidel

Dokonalá terapie nohou

Válce pro masáž nohou byly vyvinuty tak, aby byly schopny vyvinout obousměrný otočný pohyb, toto hnětení nohou je propojeno s vytápěním téže oblasti. Spojení těchto dvou technik poskytuje nejlepší možnou masáž nohou a je tak přínosem pro vaše zdraví a relaxaci.

Poloha Zero Gravity pro maximální uvolnění a relaxaci – zlepšení kvality spánku

Zero gravity – pocit absolutní lehkosti! Při vývoji této polohy křesla vycházíme z průzkumu americké NASA. Tamější zkoušky ukázaly, že je-li křeslo nakloněno v poloze 30 stupňů, tělo se dostává do ideální polohy, kdy je páteř nejméně zatížena a připravena k regeneraci a uvolnění, a zároveň jsou zádové svaly odhaleny pro důkladné masírování. V této poloze, kterou je možné nastavit při kterémkoliv programu, se vaše nohy nachází přibližně o 20 cm výše než hlava. Váha těla je tak rovnoměrně rozprostřena. Z důvodu zvýšené pozice nohou je dopomáháno odtoku žilní krve z dolních končetin a vytrácí se pocit tzv. těžkých nohou. Dochází tak prostřednictvím synchronizace opěradla, sedadla a opěrky nohou téměř k zážitku stavu beztíže, a to vytvořením zcela uvolněné, přirozené a pohodlné polohy držení těla.

Poloha Zero Gravity - poloha pro maximální relaxaci

Hudební doprovod masáže pro uvolňující relaxaci

Máte možnost použít chytrý telefon tablet? Připojte zařízení přes Bluetooth a užívejte si privátní jedinečné masáže, kde se rytmus masáže přizpůsobí rytmu hudby, zklidní duši a uvolní vaše tělo.

Relaxační hudba během masáže

Pěkný design, snadné ovládání

K ovládání křesla slouži dálkový ovladač a zabudované ovládání na boku křesla, které je jen pro rychle a jednoduché nastavení. Dálkový ovladač je bezdrátový a připojí se ke křeslu pomocí Bluetooth.

Integrovaný ovladač 

Nastavení masážních programů

Celková automatická masáž

S cílem splnit řadu požadavků našich zákazníků nabízíme deset automatických masážní programy vytvořených profesionálními maséry, které jsou inspirovány masážními technikami tradiční čínské medicíny. Jednotlivé masážní programy lze pak jednoduše synchronizovat s vámi vybranou hudbou.

Oddíl automatická masáž

To umožňuje uživateli pohodlně vybrat masážní plochu a techniku​, kterou bude masáž prováděna, odděleně.

Ruční nastavení

Za účelem splnění dalších požadavků uživatele jsme oddělili nastavování masážní oblasti, zvolené techniky a rychlosti. Uživatelé si mohou nastavit všechny tyto parametry požadovaných způsobem.

Načasování

Uživatelé si mohou nastavit délku masáže, intenzitu a oblast, kde má být masáž prováděna.

Materiál šetrný k pokožce

Masážní křeslo MD-A890 S využívá kožený materiál, který je velmi snadno čistitelný, s přirozenou vůní, velmi jemné na dotek – a je tak vhodný pro kontakt s pokožkou člověka. Jen tak vám masážní křeslo může poskytnout nejen dokonalý, ale zdravý a pohodlný zážitek z masáže.

Super tichý provoz

Pro výrobu našich masážních křesel, tedy i konkrétně modelu MD-A890 S jsou využívány importované motory s nejspolehlivější kvalitou. Ty se vyznačují nízkou hlučností a zejména dlouhou životností. Hladina hluku se pohybuje na úrovni nižší, než je 50 dB, tudíž si svou můžete absolutní relaxaci a uvolnění užívat například u svého oblíbeného televizního pořadu a nic vás nebude rušit.

Energeticky úsporné technologie

Dalším příjemným parametrem, který masážní křeslo MD-A890 S nabízí, je nízká spotřeba energie. Zatímco výkon masážního křesla je 240 W, jeho spotřeba energie je pouze 1W v pohotovostním režimu. Jste tak při své velkorysosti ke svému tělu současně šetrní k přírodě.

Přísná kontrola zajišťuje spolehlivou kvalitu

Každá jednotlivá část křesla je vyráběna dle nejpřísnějších výrobních norem. Existuje 5 hlavních kategorií, které obsahují více než 169 kvalitních kontrolních postupů pro každé masážní křeslo zvlášť, jako například kontrola materiálu, kontrolují se taktéž montážní procesy apod. Usilujeme tak o dosažení dokonalosti v kvalitě našich masážních křesel. Tento celý proces má jeden nejdůležitější cíl: a sice – nabídnout našim spotřebitelům dokonalý zážitek.

Parametry
Nastavitelný čas masáže 10,20 nebo 30 min
Minimální šířka dveří 80 cm
Typ masáže 4D
Vzduchová masáž Chodidla, Lýtka, Boky, Ruce, Bedra, Ramena
Save Place Ano
Zero Gravity Ano
"J" trajektorie Ano
Počet masážních mechanismů 1
Prodloužení nohou Mechanické
Nastavitelná opěrka lýtek Ne
Mechanická masáž lýtek Ano
Vyhřivání Nohy, Masážní hlavice
Reproduktory Ano
Rozměry v základní poloze (d x š x v) 160 x 86 x 127 cm
Rozměry v napolohovaném stavu (d x š x v) 190 x 86 x 92 cm
Maximální hmotnost uživatele 130 kg
Hmotnost křesla 146,3 kg
Spotřeba 280 W
Napájení 220 - 240V, 50/60 Hz
Spotřeba v pohotovostím režimu 1 W
Rozměry krabice 1 (d x š x v) 152 x 79,5 x 95,5 cm
Rozměry krabice 2 (d x š x v) 98 x 39,5 x 71,5 cm
Rozměry krabice 3 (d x š x v) 58,5 x 51,5 x 62 cm