Polohovací křeslo MD-17 - Materiál: Látka, Barva: Světle šedá

Polohovací křeslo MD-17 - Materiál: Látka, Barva: Světle šedá

Doprava zdarma

Elektrické polohovací křeslo MD-17 je dvoumotorové vhodné i pro seniory. Křeslo má nezávislé polohování zádové opěrky a podpěrky nohou. Nabízí i polohu pro nasedání a vysedání, kdy se křeslo zvedá a vyklápí. Křeslo je tvrdší a vhodné i pro vyšší postavy. Více

Záruka 24 měsíců

22 490 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Černá
Černá
Hnědá
Hnědá
Kapučíno
Kapučíno
Béžová
Béžová
Světle šedá
Světle šedá
Tmavě hnědá
Tmavě hnědá
Světle hnědá
Světle hnědá

Skladem - Obvyklá dodací doba 7 dní.
ks

Elektrické polohovací křeslo MD-17 je dvoumotorové vhodné i pro seniory. Křeslo má nezávislé polohování zádové opěrky a podpěrky nohou. Nabízí i polohu pro nasedání a vysedání, kdy se křeslo zvedá a vyklápí. Křeslo je tvrdší a vhodné i pro vyšší postavy. Více

Záruka 24 měsíců

Relaxační polohovací křeslo je velmi komfortní, elegantní a dokonale se hodí do každého interiéru. Funkce relaxačních a polohovacích křesel je naprosto jasná - pohodlí a komfort! Křeslo je plně automatické a ovládá se pomocí kompaktního dálkového ovladače, který může být kabelový nebo bezdrátový.

Popis polohovacího křesla MD-17

  • Tvrdé křeslo.
  • Dostatečně dlouhá zádová opěrka i pro vysoké postavy.
  • Vhodné pro široké využití.
  • Elektrické ovládání, podnožka i opěrka zad se polohuje zvlášť.
  • Funkce naklopení pro snadné vstávání a nasedání.
  • Polohování zádové opěrky až do polohy vleže.
  • Elekrický polohovací mechanizmus.
  • Konstrukce je stabilní, železná.
  • Polohovací a relaxační křeslo se dodává s demontovaným opěradlem. Pro kompletaci není třeba žádných nástrojů. Opěrka se pouze nasune a sama zaklapne k sedáku.

Stiskem tlačítka se relaxační křeslo automaticky polohuje do Vámi oblíbené polohy. Elektronicky pohyblivá je zádová opěrka včetně podnožky, obě lze polohovat samostatně. V křesle tak můžete pohodlně sedět, ale i ležet.
Stiskem dalšího tlačítka se křeslo pomalu zvedá a Vám usnadní vstávání i nasedání.

Polohovací křeslo je zvedací a je tak vhodné i pro seniory, kterým usnadní obtížné vstávání. Určené je i pro ostatní skupiny osob, kteří chtějí při odpočinku a relaxaci zažít skutečné pohodlí.

Popis relaxačních a polohovacích křesel

Kvalitní a pohodlné zpracování polohovacích křesel je velmi efektní a vhodné pro celodenní sezení. Relaxační křeslo se dokonale přizpůsobí Vaší postavě. Velmi hladké a jemné čalounění je na dotek maximálně příjemné!
Polohovací křesla jsou vybavena elektrickým nezávislým polohováním, kdy můžete samostatně polohovat podnožku i opěrku zad do libovolné polohy. Relaxační křesla značky MD mají navíc i polohování pro usnadnění vstávání, které je vhodné pro uživatele trpící nejrůznějšími pohybovými a zdravotními problémy.

Relaxace a pohodlí pro zdravé i zdravotně hendikepované.

 

Základní poloha

V základní poloze slouží relaxační křeslo jako klasické křeslo dodávané k sedacím soupravám. Je nutné dodat, že zádová opěrka je dostatečně dlouhá i pro vysoké postavy.
Relaxační polohovací křeslo

Poloha v leže

Poloha v leže je relaxační poloha, ve které se tělo uvolní a dochází k celkové regeneraci a uvolnění svalů. Polohování je u zdravotně hendikepovaných vhodné především pro změnu polohy při dlouhodobém jednotvárném sezení.
Relaxační polohovací křeslo

Poloha pro vstávání

Stiskem tlačítka se křeslo automaticky naklopí a usnadní vstávání i nasedání. Tuto funkci ocení nejen senioři, ale i lidé s tělesným hendikepem, lidé po operacích, srdečních a mozkových příhodách.
Polohovací křeslo i pro seniory

Jedná se o dvoumotorové křeslo

Dvoumotorové křeslo znamená, že nožní opěrka je ovládaná jedním motorem a lze si ji polohovat do libovolné polohy. Když zmáčknete tlačítko pro nožní opěrku bude se polohovat a jakmile tlačítko pustíte, tak se nožní opěrka zastaví. To samé platí pro záda. Zvedání křesla je na společném tlačítku s nožní opěrkou. To znamená, že když budete neustále držet tlačítko pro zasunutí nožní opěrky, tak se po zasunutí této opěrky křeslo začne zvedat. Lze tak dosáhnout individuální polohy křesla jako je poloha v leže nebo zcela v sedě s nataženýma nohama.

Dálkové ovládání je vybaveno šesti tlačítky, kterými polohujete křeslo. Tlačítka na ovládání opěrky nohou, ovládání zadové opěrky a na společné ovládání opěrky nohou a zádové opěrky (synchronizované polohovaní). Křeslo umožňuje i polohu zcela v leže.

Popis ovladače na kabelu

Relaxační polohovací křeslo je vybaveno dálkovým ovladačem, který je připojen ke křeslu pomocí kabelu. Nejsou potřeba žádné baterky.

Drátový ovladač pro polohovací křeslo

Popis bezdrátového ovladače

Relaxační polohovací křeslo je vybaveno dálkovým bezdrátovým ovladačem, který má dosah 10 metrů. Ovladač již není připoután ke křeslu kabelem, ale je volně přenosný. Tím zlepšíte komfort snadného ovládání. Ovladač je na dvě mikrotužkové AAA baterie.

Bezdrátový ovladač pro polohovací křeslo

Parametry
Materiál Koženka, Látka
Počet motorů 2
Tvrdost polstrování Tvrdé
Šířka sedáku 43 cm
Hloubka sedáku 52 cm
Délka zádové opěrky 75 cm
Celková výška 114 cm
Celková šířka 87 cm
Výška sedáku 50 cm
Délka podnožky 45 cm
Délka křesla v poloze vleže 184 cm
Rozměry v základní poloze (d x š x v) 100 x 86 x 109 cm
Rozměry v napolohovaném stavu (d x š x v) 184 x 86 x 63 cm
Maximální hmotnost uživatele 120 kg
Hmotnost křesla 50 kg
Napájení 220V/ 50HZ
Rozměry krabice 1 (d x š x v) 85 x 64 x 78 cm
Rozměry krabice 2 (d x š x v) 85 x 30 x 78 cm