Polohovací křeslo MD-18 - Materiál: Látka, Barva: Světlá

Polohovací křeslo MD-18 - Materiál: Látka, Barva: Světlá

Akce Doprava zdarma

Elektrické polohovací křeslo MD-18 je dvoumotorové a je vhodné i pro seniory. Křeslo má nezávislé polohování zádové opěrky a podpěrky nohou. Nabízí i polohu pro nasedání a vysedání, kdy se křeslo zvedá a vyklápí. Sedák je měkčí a skrz polštářek je vhodnější pro výšku postavy kolem 175 cm. Více

Záruka 24 měsíců

Sleva 20% se vztahuje pouze na béžovou látku.

22 490 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Látka
Světlá
Světlá
Béžová l.
Béžová l.

Skladem - Obvyklá dodací doba 7 dní.
ks

Elektrické polohovací křeslo MD-18 je dvoumotorové a je vhodné i pro seniory. Křeslo má nezávislé polohování zádové opěrky a podpěrky nohou. Nabízí i polohu pro nasedání a vysedání, kdy se křeslo zvedá a vyklápí. Sedák je měkčí a skrz polštářek je vhodnější pro výšku postavy kolem 175 cm. Více

Záruka 24 měsíců

Sleva 20% se vztahuje pouze na béžovou látku.

Relaxační polohovací křeslo MD-18 je nejkomfortnější a nejpohodlnější křeslo z řad polohovacích křesel. Jeho předností je dostatečná šířka a delší zádová opěrka. Kvalitní čalounění je provedeno z měkké a pevné koženky, která je velmi přijemná na dotek a odolná proti poškození. Vybrat si lze i látkové provedení. Křeslo je vybaveno i polštářkem pro podepření hlavy, který je vhodný pro výšku postavy kolem 175 cm, ale doporučujeme si křeslo raději osobně vyzkoušet.

Jedná se o měkké křeslo.

V opěrkách na ruce jsou všity držáky na pití, případně mohou sloužit jako odkládací plocha. Na předních stranách jsou umístěny 2 odkládací kapsy a další kapsa je na boku křesla.


Odkládací prostory u polohovacího křesla

Dálkové ovládání je vybaveno šestmi tlačítky, kterými polohujete křeslo. Tlačítka na ovládání opěrky nohou, ovládání zadové opěrky a na společné ovládání opěrky nohou a zádové opěrky (synchronizované polohovaní).
Křeslo umožňuje i polohu zcela v leže.

Polohovací křeslo nabízí pomoc při vstávání a nasedání

Stiskem tlačítka se křeslo automaticky naklopí a usnadní vstávání i nasedání. Vyklápěcí funkci křesla ocení nejen senioři, ale i lidé s tělesným hendikepem, lidé po operacích, srdečních a mozkových příhodách.

Pohodlné vstávání z polohovacího křesla

Jedná se o dvoumotorové křeslo

Dvoumotorové křeslo znamená, že nožní opěrka je ovládaná jedním motorem a lze si ji polohovat do libovolné polohy. Když zmáčknete tlačítko pro nožní opěrku bude se polohovat a jakmile tlačítko pustíte, tak se nožní opěrka zastaví. To samé platí pro záda. Zvedání křesla je na společném tlačítku s nožní opěrkou. To znamená, že když budete neustále držet tlačítko pro zasunutí nožní opěrky, tak se po zasunutí této opěrky křeslo začne zvedat. Lze tak dosáhnout individuální polohy křesla jako je poloha v leže nebo zcela v sedě s nataženýma nohama.

Popis ovladače na kabelu

Relaxační polohovací křeslo MD-28 je vybaveno dálkovým ovladačem, který je připojen ke křeslu pomocí kabelu. Dálkové ovládání je vybaveno šesti tlačítky, kterými polohujete křeslo. Tlačítka na ovládání opěrky nohou, ovládání zadové opěrky a na společné ovládání opěrky nohou a zádové opěrky (synchronizované polohovaní).

Popis ovladače na kabelu u polohovacího křesla

Popis ovladače s bezdrátovým ovládáním

Relaxační polohovací křeslo je vybaveno dálkovým bezdrátovým ovladačem, který má dosah 10 metrů. Ovladač již není připoután ke křeslu kabelem, ale je volně přenosný. Tím zlepšíte komfort snadného ovládání. Ovladač je na dvě mikrotužkové AAA baterie.

Dálkové ovládání je vybaveno šesti tlačítky, kterými polohujete křeslo. Tlačítka na ovládání opěrky nohou, ovládání zadové opěrky a na společné ovládání opěrky nohou a zádové opěrky (synchronizované polohovaní). Křeslo umožňuje i polohu zcela v leže.

Bezdrátový ovladač pro polohovací křeslo

Tento model nabízíme také ve verzi s mechanickým polohováním > Polohovací křeslo s masáži otočné a houpací MD-18/3-OH-MS

Parametry
Materiál Koženka, Látka
Počet motorů 2
Tvrdost polstrování Měkké
Šířka sedáku 53 cm
Hloubka sedáku 56 cm
Délka zádové opěrky 76 cm
Celková výška 110 cm
Celková šířka 91 cm
Výška sedáku 50 cm
Délka podnožky 45 cm
Délka křesla v poloze vleže 184 cm
Rozměry v základní poloze (d x š x v) 102 x 90 x 110 cm
Rozměry v napolohovaném stavu (d x š x v) 184 x 90 x 63 cm
Maximální hmotnost uživatele 120 kg
Hmotnost křesla 50 kg
Napájení 220V/ 50HZ
Rozměry krabice 1 (d x š x v) 86 x 64 x 77 cm
Rozměry krabice 2 (d x š x v) 96 x 33 x 77 cm