Proč nakupovat u nás?

Individuální přístup

Každému klientovi se věnujeme s náležitou péčí. Jsme ochotni Vám poradit ve výběru a nabídnout srovnání s výrobky jiných značek. Našim klientům se snažíme více poradit, než prodat!
Nabízíme spolehlivý zákaznický servis- naši pracovníci Vám vždy rádi pomohou.

Pozáruční servis

Společnost MADdiamond s.r.o. má specializované servisní středisko, které je schopno opravit naše výrobky nejen v záruční, ale i pozáruční době. Máte-li masážní křeslo, postel, vibrační plošinu zakoupené u jiné společnosti? Nevadí, jsme ochotni opravit i produkty zakoupené nejen od nás!
Máme vlastní specializované týmy na servis i na instalaci produktů.

Dodání

Garance dodání zboží do 14 pracovních dnů od objednávky (je-li skladem). Z 80% se stane, že objednané zboží máte doma dříve.

Prodloužení záruční doby

U vybraných produktů lze prodloužit záruční dobu až na 5 let. Záruka se vztahuje na přístroj jako celek, nejen na nepohyblivé části zařízení.

Neustále rozšiřujeme sortiment

Neustále pracujeme a usilujeme o lepší nabídku našeho sortimentu. Snažíme se inovovat a přidávat nejmodernější produkty. Novinky můžete sledovat na našem webu, případně si o jejich zaslání zažádat na kontaktních emailech.

Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout na jakékoliv adrese uvedené v kontaktech. Při objednávce uveďte do poznámky osobní odběr na Vám nejvhodnější adrese.

Poradíme Vám

U většiny našich výrobků najdete v sekci hodnocení názory našich zaměstnanců na jednotlivé výrobky, kteří s danými produkty přicházejí nejčastěji do styku. Najdete zde i názory našich klientů.

Nejlepší ceny

Společnost MADdiamond s.r.o. je dovozcem námi nabízeného sortimentu zboží, proto Vám žádný jiný e-shop nemůže nabídnout nižší cenu! Pokud ano, určitě nás kontaktujte a my Vám nabídneme něco EXTRA!