Třímotorová polohovací křesla

U třímotorového polohovacího křesla lze navíc oproti dvoumotorovému křeslu polohovat celé křeslo i se sedákem, který se nakloní a tak se dosáhne ještě lepší polohy pro odpočinek. Nohy se dostanou do úrovně srdce a dojde k jejich odkrvení a uvolnění. Popřípadě, lze křeslo polohovat i jako dvoumotorové, tedy pouze si napolohovat záda a nohy a sedák nechat ve vodorovné poloze. Křeslo MD-22 už má v základu čtyři kolečka o průměru 50mm. Třímotorové křeslo je rovněž zvedací a nabízí polohu pro nasedání a vysedání.

Rychlé info Doprava zdarma
Polohovací křeslo MD-22Polohovací křeslo MD-22

Polohovací křeslo MD-22

Není skladem
27 990 Kč
Elektrické polohovací křeslo MD-22 Zero Gravity je třímotorové. Křeslo je zvedací a poskytuje oporu při vstávání a nasedání a je tak křeslo…

Rádce

Polohovací křeslo poloha pro vstávání

Popis elektricky polohovacích křesel

Polohovací křesla jsou pohodlnější, než klasická křesla a navíc umožňují polohování nožní a zádové opěrky. Elektrické polohování oceníte především při delším sezení, protože jedním stiskem můžete polohovací křeslo jakýmkoliv směrem polohovat a tuto polohu bude držet, doku ji zase nezměníte. Zádová opěrka a podnožka se polohuje samostatně. Eletkricky polohovací křeslo je vhodné i pro seniory. Nejen tato věková skupina ocení možnost elektrického polohování křesla směrem nahoru a dolů, což usnadní nasedání a vysedání z křesla.