Masážní křeslo MD-A19

Masážní křeslo MD-A19

Instalace zdarma

Masážní křeslo MD-A19 je menších rozměrů a je vhodné i do menších bytů. Díky dlouhé zádové opěrce se v křesle namasírují vyšší postavy cca do 185cm. Z hlediska komfortu je křeslo určené spíše pro menší postavy. Masážní křeslo nabízí 2 automatické programy i manuální režim, kde si můžete vybrat z 5 masážních technik. Intenzita masáže nelze regulovat a zařadili by jsme ji jako střední stupeň. Více

Záruka 24 měsíců

26 490 Kč
Není skladem Sledovat dostupnost - Neznámá doba naskladění. Produkt se nemusí už prodávat.

Masážní křeslo MD-A19 je menších rozměrů a je vhodné i do menších bytů. Díky dlouhé zádové opěrce se v křesle namasírují vyšší postavy cca do 185cm. Z hlediska komfortu je křeslo určené spíše pro menší postavy. Masážní křeslo nabízí 2 automatické programy i manuální režim, kde si můžete vybrat z 5 masážních technik. Intenzita masáže nelze regulovat a zařadili by jsme ji jako střední stupeň. Více

Záruka 24 měsíců

Nabízíme i nový model do řad nejlevnějších masážních křesel. Jedná se o model MD-A19, který nahradí starší modely a nabídne nejnovější technologii "J" trajektorii. Nyní už i levné modely dokážou pořádně promasírovat bederní oblast a zajet masážními hlavicemi až pod hýždě.

Křeslo je menších rozměrů a je vhodné i do menších bytů. Díky dlouhé zádové opěrce se v křesle namasírují vyšší postavy cca do 185cm. Z hlediska kmfortu je křeslo určené spíše pro menší postavy.

Masážní křeslo nabízí 2 automatické programy i manuální režim, kde si můžete vybrat z 5 masážních technik (Knead - hnětení, Rock - převalování, Knock - klepání, Tap - poklepání, Shiatsu). Intenzita masáže nelze regulovat a zařadili by jsme ji jako střední stupeň. Ani v leže, kdy se na masážní hlavice přenese váha Vaších zad není masáž moc silná, ale ucítite ji. Troufám si říci, že je křeslo idealní i pro starší osoby, ale vždy doporučujeme si křesla osobně vyzkoušet.

Popis masážní křesla

 • "J" Trajektorie
 • Polohování sedáku
 • 2 automatické programy
 • 5 masážních technik
 • Střední intenzita masáže (nelze nastavit)
 • Vysoký pojezd masážních hlavic
 • Vyhřivání
 • Vhodné pro užší a drobnější postavy, ale dokáže namasírovat i postavy do výšky cca 185cm
 • Reproduktory
 • Bluetooth - pro poslech hudby
 • Malé rozměry, křeslo vhodné do bytu
 • Ovládání pouze na opěradle
 • V balení je přibalen samostatný polštářek pro sedák, pokud by jste chtěli zmírnit masáž v oblasti hýždí nebo beder.
 • Vzduchová masáž pouze v oblasti lýtek a sedáku
 • Nemá masáž chodidel

Manuální režim

Do manuálního režimu se přepnete, když stisknete tlačíko pro výběr masážní techniky (Knead - hnětení, Rock - převalování, Knock - klepání, Tap - poklepání, Shiatsu). Automaticky se nastaví vybraná masážní technika a masážní hlavice budou jezdit přes celá záda. To znamená, že oblast masáže je přes celé tělo. Lze si ještě nastavit oblast masáže jen pro vrhní nebo spodní část těla pomocí, popřípadě bodovou masáž.

Dále lze nastavit pro některé masážní techniky rychlost prováděné techniky a to ve třech stupních.

Během masáže si Lze zapnout nebo vypnout vzduchovou masáž.

Integrovaný ovladač

Vyhřivání

Masážní křeslo disponuje vyhříváním v oblasti zad a lze si ho kdykoliv zapnout nebo vypnout.

Polohování křesla a sedáku

Velká výhoda je, že se společně s nožní opěrkou a zádovou opěrkou polohuje i sedák, lze tak dosáhnout lepší polohy pro masáž a uvolnění těla. Na obrázku lze vidět maximální polohu do které lze křeslo napolohovat.

U křesla lze polohovat pouze zádovou opěrku společně s nožní. Nelze si tedy pouze zvednout nohy a záda nechat ve svislé poloze.

Polohování sedáku u masážního křesla

Prodloužený pojezd - "J" trajektorie

Nová "J" trajektorie zvětší rozsah masáže až po hýždě a umožní tak dokonalé promasírování bederní části. Při volbě masážního křesla dopuručujeme volit křesla už s touto trajektorií. Opravdu se to vyplatí.

Masážní systém

Automatické programy kombinují 5 masážních technik, které se v průběhu masáže střídají. Nelze si nastavit intenzitu masáže.

Prodloužená J trajektorie u masážního křesla MD-A19

Hudba - bluetooth

Křeslo má u hlavy po obou stranách zabudované reproduktory pro poslech Vaší oblíbené hudby. Přes chytrý telefon nebo tablet si pustíte svou relaxační hudbu, která zklidní duši a uvolní vaše tělo.

Parametry
Minimální šířka dveří 75 cm
Typ masáže 3D
Vzduchová masáž Lýtka, Boky
Save Place Ano
Zero Gravity Ano
"J" trajektorie Ano
Počet masážních mechanismů 1
Prodloužení nohou Ne
Nastavitelná opěrka lýtek Ne
Mechanická masáž lýtek Ne
Vyhřivání Záda
Reproduktory Ne
Rozměry v základní poloze (d x š x v) 110 x 69 x 112 cm
Rozměry v napolohovaném stavu (d x š x v) 150 x 69 x 77 cm
Maximální hmotnost uživatele 110 kg
Hmotnost křesla 50 kg
Spotřeba 96 W
Napájení 220 - 240V, 50/60 Hz
Spotřeba v pohotovostím režimu 1 W
Rozměry krabice 1 (d x š x v) 145 x 76 x 79 cm