Masážní křesla - Prodloužení nohou - Ne

Masážní křesla jsou vynikajícím pomocníkem pro chvíle relaxace a odpočinku. Masáž je velmi realistická a uspokojí veškeré Vaše požadavky. Ovládání je plně elektrické pomocí dálkového ovladače. Jedním stiskem tlačítka si Vás masážní křeslo změří a zajistí masáž přesně pro Vaši postavu. Nechte se hýčkat v naších luxusních masážních křeslech.

Více informací proč si vybrat masážní křeslo. Připravili jsme pro Vás članek jak si vybrat masážní křeslo, kde se můžete dozvědět více o masážním křesle a rozdílech mezi jednotlivými modely.

Rychlé info Instalace zdarma
Masážní křeslo MD-A19 bílo hnědá barvaMasážní křeslo MD-A19

Masážní křeslo MD-A19

Není skladem
26 490 Kč
Masážní křeslo MD-A19 je menších rozměrů a je vhodné i do menších bytů. Díky dlouhé zádové opěrce se v křesle namasírují vyšší postavy cca…

Rádce

Jak si vybrat masážní křeslo

Jak si vybrat masážní křeslo

Nevíte si rady při výběru masážního křesla? Nedokážete se zorientovat v jednotlivých typech masážních křesel? Obraťte se na nás a my Vám poradíme. Malým tahákem pro Vás může být tento článek, kde naleznete základní informace a návody pro výběr vhodného masážního křesla. Dále poradíme, jak křesla fungují a jaké mají funkce.


Proč masážní křeslo

Proč masážní křeslo

Ne nadarmo se říká – „mé tělo – můj chrám“.  Otevřete dveře do Vaší svatyně a vpusťte dovnitř sílu, radost a uvolněnost… Že nemáte na masáže čas? Tohle všechny my víme, a proto jsme pro Vás našli řešení. Naše firma Vám představuje masážní křesla určené právě pro Vás. Všem těm, kdo chtějí věnovat svému tělu zaslouženou péči. Jsme tu pro všechny z Vás, kterým záleží na tom, jak se cítí a chtějí ráno vstávat bez pocitu bolesti zad, nohou, rukou či hlavy.

Pravidelné masáže můžou posílit celé tělo a napomoct od vzniku zbytečných nemocí, které by jinak mohly nastat v důsledku nadměrného napětí.

Nabízíme jak levná masážní křesla do domácnosti, tak luxusní masážní křesla pro nejnaročnější uživatele.