Polohovací křeslo MD-39

Polohovací křeslo MD-39

Doprava zdarma

Elektrické polohovací křeslo MD-39 je dvoumotorové a vhodné i pro seniory. Křeslo má nezávislé polohování zádové opěrky a podpěrky nohou. Křeslo je zvedací a tak nabízí polohu pro usnadnění vysedání a nasedání. Sedák je tvrdší a křeslo je vhodné i pro vyšší postavy. Více

Záruka 24 měsíců

22 490 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Koženka
Černá
Černá
Hnědá
Hnědá
Kapučíno
Kapučíno
Béžová
Béžová

ks

Elektrické polohovací křeslo MD-39 je dvoumotorové a vhodné i pro seniory. Křeslo má nezávislé polohování zádové opěrky a podpěrky nohou. Křeslo je zvedací a tak nabízí polohu pro usnadnění vysedání a nasedání. Sedák je tvrdší a křeslo je vhodné i pro vyšší postavy. Více

Záruka 24 měsíců

Elektricky polohovatelné křeslo je velmi komfortní, elegantní a dokonale se hodí do každého interiéru. Funkce relaxačních a polohovacích křesel je naprosto jasná - pohodlí a komfort! Křeslo je plně automatické a ovládá se pomocí kompaktního dálkového ovladače, který může být kabelový nebo bezdrátový.

Popis elektricky polohovatelného křesla MD-39

  • Tvrdé křeslo.
  • Dostatečně dlouhá zádová opěrka i pro vysoké postavy.
  • Vhodné pro široké využití.
  • Elektrické ovládání, podnožka i opěrka zad se polohuje zvlášť.
  • Funkce naklopení pro snadné vstávání a nasedání.
  • Polohování zádové opěrky až do polohy vleže.
  • Elekrický polohovací mechanizmus.
  • Konstrukce je stabilní, železná.

Polohovací a relaxační křeslo se dodává s demontovaným opěradlem. Pro kompletaci není třeba žádných nástrojů a montáž je jednoduchá. Opěrka se pouze nasune a zatlačením sama zaklapne k sedáku.

Stiskem tlačítka se relaxační křeslo automaticky polohuje do Vámi oblíbené polohy. Elektronicky pohyblivá je zádová opěrka včetně podnožky. Samostatně lze polohovat jak zádovou opěrku, tak podnožku. V křesle můžete pohodlně sedět, ale i ležet.
Stiskem dalšího tlačítka se křeslo pomalu zvedá a Vám usnadní vstávání i nasedání.

Elektricky polohovatelné křeslo je vhodné nejen pro seniory, kterým usnadní obtížné vstávání, ale i pro ty, kteří chtějí relaxovat v maximálním pohodlí.

Popis relaxačních a polohovacích křesel

Kvalitní a pohodlné zpracování polohovacích křesel je velmi efektní a vhodné pro celodenní sezení. Relaxační křeslo se dokonale přizpůsobí Vaší postavě. Hladké a jemné čalounění je na dotek maximálně příjemné!
Polohovací křesla jsou vybavena elektrickým nezávislým polohováním, kdy můžete polohovat samostatně podnožku a opěrku zad do libovolné polohy. Relaxační křesla mají navíc i polohování pro usnadnění vstávání. Polohování při vstávání je vhodné pro uživatele trpící nejrůznějšími pohybovými a zdravotními problémy.

Relaxace a pohodlí pro zdravé i zdravotně hendikepované.

Základní poloha

V základní poloze slouží relaxační křeslo jako klasické křeslo dodávané k sedacím soupravám. Je nutné dodat, že zádová opěrka je dostatečně dlouhá i pro vysoké postavy.
Relaxační polohovací křeslo MD-39

Poloha v leže

Poloha v leže je relaxační poloha, ve které se tělo uvolní a dochází k celkové regeneraci a uvolnění svalů, což oceníte zejména po náročném pracovním dni. Polohování u zdravotně hendikepovaných je vhodné především pro změnu polohy při dlouhodobém jednotvárném sezení.
Relaxační křeslo poloha vleže

Poloha pro vstávání

Stiskem tlačítka se křeslo automaticky naklopí a usnadní vstávání i nasedání. Tuto funkci ocení senioři, lidé s tělesným hendikepem, osoby po operacích, srdečních a mozkových příhodách.
Polohovací křeslo poloha pro vstávání

Jedná se o dvoumotorové křeslo

Dvoumotorové křeslo znamená, že nožní opěrka je ovládaná jedním motorem a lze si ji polohovat do libovolné polohy. Když zmáčknete tlačítko pro nožní opěrku bude se polohovat a jakmile tlačítko pustíte, tak se nožní opěrka zastaví. To samé platí pro záda. Zvedání křesla je na společném tlačítku s nožní opěrkou. To znamená, že když budete neustále držet tlačítko pro zasunutí nožní opěrky, tak se po zasunutí této opěrky křeslo začne zvedat. Lze tak dosáhnout individuální polohy křesla jako je poloha v leže nebo zcela v sedě s nataženýma nohama.

Dálkové ovládání je vybaveno šesti tlačítky, kterými polohujete křeslo. Tlačítka na ovládání opěrky nohou, ovládání zadové opěrky a na společné ovládání opěrky nohou a zádové opěrky (synchronizované polohovaní). Křeslo umožňuje i polohu zcela v leže.

Popis ovladače s drátovým ovládáním

Relaxační polohovací křeslo je vybaveno dálkovým ovladačem, který je připojen ke křeslu pomocí kabelu. Nejsou potřeba žádné baterie.

Popis ovladače na kabelu pro polohovací křeslo

Popis ovladače s bezdrátovým ovládáním

Relaxační polohovací křeslo je vybaveno dálkovým bezdrátovým ovladačem, který má dosah 10 metrů. Ovladač již není připoután ke křeslu kabelem, ale je volně přenosný. Tím zlepšíte komfort snadného ovládání. Ovladač je na dvě mikrotužkové AAA baterie.

Bezdrátový ovladač pro polohovací křeslo

Parametry
Materiál Koženka, Látka
Počet motorů 2
Tvrdost polstrování Tvrdé
Šířka sedáku 43 cm
Hloubka sedáku 55 cm
Délka zádové opěrky 76 cm
Celková výška 108 cm
Celková šířka 92 cm
Výška sedáku 50 cm
Délka podnožky 45 cm
Délka křesla v poloze vleže 184 cm
Rozměry v základní poloze (d x š x v) 100 x 92 x 108 cm
Rozměry v napolohovaném stavu (d x š x v) 184 x 92 x 63 cm
Maximální hmotnost uživatele 120 kg
Hmotnost křesla 50 kg
Napájení 220V/ 50HZ
Rozměry krabice 1 (d x š x v) 85 x 61 x 78 cm
Rozměry krabice 2 (d x š x v) 87 x 26 x 78 cm