Elektricky polohovací křesla - Počet motorů - 3

Elektricky polohovatelná křesla vhodná nejen pro seniory. Pomocí dvou nebo tří motorů nabízí křesla nezávislé polohování. Lze si samostatně napolohovat nožní a zádovou opěrku. Křesla jsou zvedací a lze je napolohovat do polohy pro nasedání a vysedání, relaxační polohy a polohy vleže.

U třímotorového křesla si lze ještě napolohovat celé křeslo, kdy se nakloní i sedák, nohy se dostanou do úrovně srdce a dojde k jejich odkrvení a uvolnění.

Pro naše polohovací křesla máme veškeré náhradní díly a příslušenství.

Rychlé info Doprava zdarma
Polohovací křeslo MD-22Polohovací křeslo MD-22

Polohovací křeslo MD-22

Skladem
27 990 Kč
23 132,23 Kč bez DPH
Materiál Látka
Počet motorů 3
Tvrdost polstrování Střední
Šířka sedáku 57 cm
Hloubka sedáku 53 cm
Délka zádové opěrky 75 cm
Elektrické polohovací křeslo MD-22 Zero Gravity je třímotorové. Křeslo je zvedací a poskytuje oporu při vstávání a nasedání a je tak křeslo…

Rádce

Polohovací křeslo poloha pro vstávání

Popis elektricky polohovacích křesel

Polohovací křesla jsou pohodlnější, než klasická křesla a navíc umožňují polohování nožní a zádové opěrky. Elektrické polohování oceníte především při delším sezení, protože jedním stiskem můžete polohovací křeslo jakýmkoliv směrem polohovat a tuto polohu bude držet, doku ji zase nezměníte. Zádová opěrka a podnožka se polohuje samostatně. Eletkricky polohovací křeslo je vhodné i pro seniory. Nejen tato věková skupina ocení možnost elektrického polohování křesla směrem nahoru a dolů, což usnadní nasedání a vysedání z křesla.